KONST / Litografier / Litografi 12275516
nr 1227 5516
Ernst Josephson
(1851-1906), Sverige
Litografi, Dam. Signerad, Motivet: 32x19 cm
Ernst Josephson, svensk målare född 1851, död 1906.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 januari 2019
kl 18:51:00
Ernst Josephson
nr 1227 5516
Ernst Josephson
(1851-1906), Sverige
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 700 kr |
måndag 7 januari 2019 |